Web design a SEO servis

Tvorba WWW prezentací

Vytvoříme Vám kvalitní webové stránky Potřebujete často spravovat obsah Vaší webové prezentace ? Máme pro Vás redakční systém. Postačí Vám statické stránky ? Pro nás žádný problém.

Ať se jedná o firemní prezentaci nebo malou webovou vizitku, náš tým je připraven vytvořit řešení dle Vašich potřeb. Webovou prezentaci od samého počátku vytváříme s ohledem na vyhledávače tak, aby byla snadno nalezitelná a hlavně obsahovala všechny Vámi požadované informace.

Redakční systém

Redakčí systém, nebo též CMS (Content Management System) je internetová aplikace, která umožňuje i laickému uživateli bez hlubších znalostí tvorby internetových stránek, provozovat úspěšnou webovou prezentaci bez vysokých finančních nákladů.

Zde jsou výhody redakčního systému:

Optimalizace stránek pro vyhledávače (SEO)

Optimalizace pro vyhledávače je proces, který by měl ideálně začít již už během tvorby webové prezentace. Pokud již webovou prezentaci vlastníte, provedeme SEO analýzu a pomůžeme Vám s optimalizací Vaší prezentace tak, abyste zvýšili návštěvnost Vašich stránek a posunuli se ve vyhledávačích na přední pozice.

WEB hosting

Hlavní prioritou naší společnosti je kvalitní práce a dlouhodobá spolupráce. Vytvořením webové prezentace tedy naše spolupráce nekončí. Máme pro Vás řadu služeb, bez kterých se žádná webová prezentace neobejde. Samozřejmostí je individuální přístup a zvýhodnění dlouhodobé spolupráce, která pomáhá vytvářet přátelskou a týmovou atmosféru ve vzájemné komunikaci.

Nabízíme Vám pronájem prostoru pro Vaši prezentaci:

 

V případě Vašeho zájmu, kontaktujte naše obchodní oddělení: obchod@itconsulting.cz